Zalogowany jako: .   Wyloguj się
  Strona 2 z 2

Na czym polegają zabiegi zagęszczające włosy?

Zobacz artykuły na temat:włosyurodapielęgnacjazabieg
IMD 2GEN, microringi, klipsy, tulejki i ultradźwięki to najpopularniejsze metody zagęszczania włosów, które różnią się między sobą nie tylko ceną, ale też trwałością i skutecznością. Na czym polegają metody zagęszczania włosów i jakie dają efekty?

IMD 2GEN

IMD 2GEN to coraz bardziej popularna metoda zagęszczania włosów, choć zapewne jedna z najdroższych na rynku.

Jest to metoda niechirurgiczna, zupełnie bezbolesna dla pacjenta, ale gwarantująca zagęszczenie włosów na kilka lat. W tej metodzie używa się specjalnej mikroskóry, która zostaje zespolona z głową pacjenta. Owa mikroskóra posiada pory, dzięki czemu głowa nie poci się, a skóra właściwa może swobodnie oddychać.

Można powiedzieć, że metoda zagęszczania włosów IMD 2GEN jest uniwersalna, ponieważ z powodzeniem mogą z niej korzystać zarówno mężczyźni, jak i kobiety oraz dzieci. Zabieg trwa godzinę. W efekcie nasze włosy są zagęszczone i wyglądają naturalnie (nie różnią się nawet kolorem od naszych kosmyków).

Największymi zaletami tej metody jest to, że mikroskóra została poddana dokładnym testom. Możemy być pewni, że korzystając z IMD 2GEN nie dostaniemy uczulenia, a skóra głowy nie zostanie podrażniona. Mikroskóra jest bowiem bezpieczna, nie wykazuje cytotoksyczności, nie uczula, nie podrażnia, nie wywołuje swędzenia, jest praktycznie niewyczuwalna przez pacjenta, a z całą pewnością niewidoczna (nawet wtedy, kiedy wieje wiatr).

Zobacz też: Czy kosmetyki do włosów można przedawkować?

Materiał przygotowany przez Klinikę Handsome Men.


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Dla kogo jest Barber Shop?

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter