Zalogowany jako: .   Wyloguj się
Strona 1 z 2  

Placenta - nietypowa kuracja dla włosów

Zobacz artykuły na temat:włosypielęgnacjaleczenie
 Klinika HairLab
Klinika HairLab zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem włosów, ich zagęszczaniem, przedłużaniem i wzmacnianiem. Więcej na www.hairlab.pl
Placenta to inaczej łożysko. Preparaty w ampułkach, zawierające placentę, są stosowane w kuracjach do włosów. Placenta umożliwia włosom optymalne wchłanianie składników odżywczych, które producenci dodają do produktów pielęgnacyjnych do włosów. Dowiedz się więcej o kuracji włosów placentą!

Placenta to nietypowy składnik preparatów do włosów /fot. Fotolia

Placenta to nietypowy składnik preparatów do włosów /fot. Fotolia

Czym jest placenta?

Placenta to wyciąg z łożyska zwierzęcego. Łożysko jest organem, który  umożliwia wchłanianie składników odżywczych. Za pośrednictwem kwasu dezoksyrybonukleinowego zawartego w płynnym, rozpuszczalnym w wodzie łożysku, otrzymujemy bogaty związek protein i aminokwasów.

Placenta jest wykorzystywana w produkcji preparatów pielęgnacyjnych do włosów. Do preparatów producenci dodają witaminy, określone dla funkcji żywienia cebulki włosa oraz irygacji miejscowej. Preparaty z placentą wzmacniają cebulki i mają powstrzymać wypadanie włosów.

Polecamy: Czym się różni maska do włosów od odżywki?


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Dla kogo jest Barber Shop?

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter